Заклад дошкільної освіти(ясла-садок) комбінованого типу №34 «Незабудка» розташований на території загальною площею 0,68 га в будівлі площею 1250,6 кв.м. Заклад огороджений по всьому периметру. Кожна група має прогулянковий майданчик з павільйоном, ігровими спорудами, пісочницею, клумбами та зеленими насадженнями.

 

В ЗДО є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників та два кран-комплекти з пожежними рукавами.

Заклад забезпечений: груповими приміщеннями, спальнями, спортивною та музичною залами для проведення в достатній кількості занять з фізкультури та музичного виховання. Окрім того є можливість проводити фізкультурно-оздоровчу роботу з дітьми на свіжому повітрі на спортивному майданчику.

Приміщення трьох спеціалізованих груп обладнані корекційними осередками, які наповнені методичним, дидактичним та ігровим матеріалом для роботи з дітьми з порушенням зору.

Для корекційно-відновлювальної роботи з дітьми з порушеннями зору обладнано дефектологічний кабінет.

Робота лікаря-офтальмолога з дітьми з порушенням зору проводиться в офтальмологічному кабінеті, наповненому спеціальними апаратами.

Соціально-психологічний та логопедичний супровід дітей здійснюється у кабінеті практичного психолога та вчителя-логопеда.

Для повноцінного харчування дошкільнят у закладі функціонує харчоблок з відповідним технологічним обладнанням.

До послуг дітей в закладі є кабінет медсестри та ізолятор. В кабінеті знаходиться необхідний інвентар та фізіотерапевтична апаратура (портативна кварцова лампа, інгалятор, ростомір, ваги)..

Належною є навчально методична база дошкільного закладу. Методичний кабінет облаштований відповідно до Примірного положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти  від 16 квітня 2018 року №372, завдань дошкільної освіти та змісту чинних навчальних програм. Матеріали кабінету систематизовані, в наявності нормативні документи, фахова навчально-методична література з грифом МОНУ, періодичні видання, технічні засоби навчання.

У закладі відкрито дві інклюзивні групи для перебування дітей з особливими освітніми потребами, які забезпечені ігровим та технічним обладнанням.

У своїй роботі педагоги мають можливість користуватися комп’ютером, підєднаним до мережі інтернет, ксероксом та мультимедійним обладнанням.

Технічні приміщення закладу забезпечені необхідним інвентарем. Двома сучасними пральними машинами LG, бойлером і прасками обладнана пральня. У приміщення кастелянки є швейна машинка та встановлені стелажі для зберігання чистої білизни.

Кабінет діловода обладнаний сучасними технічними засобами навчання: комп’ютером, принтером, сканером , ламінатором,  проектором.

 

Облаштовано город для дитячої праці,  насаджено фруктовий сад, декоративні дерева та кущі, упорядковано клумби.